Breaking News
 |  | 

Dom

Wiertarki

img-responsive

Remont większości ludzi będzie się kojarzył z hałasem dobiegającym przez pół dnia z sąsiedniego mieszkania. Jednak jeżeli ktoś zostanie postawiony przed remontem paru pokojów i zamierza samodzielnie to zrobić, to powinien się zaopatrzyć w dobre narzędzia.

Stolarka

Do najczęściej używanych i najważniejszych przy remontach z pewnością należą wiertarki. Za ich pomocą wywierci się dziurę w metalu albo drewnie, a jeżeli wiertarka ma udar, to również twardy beton stanowić nie będzie żadnego problemu. Do amatorskiego wykorzystania zupełnie powinien wystarczyć urządzenie w cenie do dwustu pięćdziesięciu złotych. Wiertarka taka będzie już tak dobrze zrobiona, że spokojnie starczy na parę lat okazyjnej pracy, a przy tym nie nadwyręży budżetu rodzinnego. Bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach oferowane są urządzenia firmy DeWalt. Przykładowo Wiertarka DeWalt DWD024 może kosztować około dwustu złotych i przy takiej cenie użytkownik otrzymuje praktyczne i dobrej jakości urządzenie z mocą 650 W. W zupełności to wystarcza do normalnych robót w domu, a zapewne niejeden zawodowiec także wykorzysta to urządzenie do wielu robót. Ten model wiertarki ma uchwyt wystarczający do założenia narzędzi ze średnicą do 13 mm, i oczywiście umożliwia wiercenie udarowe i tradycyjne. Niewielkie rozmiary, mocny silnik i dobrze zaprojektowany pokryty nieślizgającym materiałem uchwyt powodują, że nawet długi czas pracy nie zmęczy użytkowników.

Podobne możliwości ma Wiertarka DeWalt DWD024S, także często wybierana przez klientów, posiada ona podobną moc jak opisywany wcześniej egzemplarz, a odróżnia się paroma funkcjami. Do cięższych domowych zastosowań, lecz już również dla ludzi którzy się zajmują profesjonalnie remontami bardzo dobrze będzie się nadawać Wiertarka Makita HR2470. Ten producent zaliczany jest do liderów sprzętu remontowego, i wiertarka HR2470 całkowicie na taką opinię zasługuje. Duża moc 780W, możliwość wiercenia normalnego, udaru i dłutowania uczyniły ten model Makity doskonałym przy wszelakich robotach monterskich i instalacyjnych, a możliwości tej wiertarki zwiększa dodatkowo możliwy do regulowania kąt montażu wierteł.

Tags
wiertarki

ABOUT THE AUTHOR